Перейти до основного контенту

Топ за фразою

Перегляньте кожен домен і сторінку в Топ-100 для будь-якої пошукової фрази — з позиціями, орієнтовним трафіком і кількістю ключових слів.

Автор: Mike

Побачте, хто саме ранжується за будь-якою фразою

Звіт Топ за фразою показує повний список доменів і сторінок, що ранжуються в Топ-100 органічних результатів за будь-яким ключовим словом. Для кожного результату ви бачите URL, позицію, орієнтовний трафік і загальну кількість ключових слів — точний знімок пошукової видачі для порівняння власного контенту.

Звіт Топ за фразою — список сторінок у Топ-100 з позиціями та орієнтовним трафіком

Що ви можете зробити:

  • Картографуйте конкурентну видачу повністю: Бачте кожен домен, що бореться за ключове слово — не лише топ-3 — і визначайте, хто найбільше програє від вашого входу.

  • Оцінюйте вимоги до якості контенту: Розумійте, скільки ключових слів і скільки трафіку мають поточні топ-сторінки — це планка, яку потрібно подолати.

  • Знаходьте слабкі місця в ранжуванні: Виявляйте позиції, утримувані сторінками з низькою авторитетністю або поверхневим контентом.


Початок роботи

  1. Перейдіть до Аналіз ключових слів → Топ за фразою у лівій бічній панелі.

  2. Введіть цільове ключове слово і виберіть регіональну базу даних.

  3. Натисніть Пошук. Звіт завантажує топ-сторінки для цього ключового слова.

  4. Натисніть стрілку розгортання поруч із будь-яким URL, щоб побачити повний профіль ключових слів цієї сторінки.

  5. Натисніть на будь-яке ім'я домену, щоб перейти безпосередньо до його повного Аналізу сайту.


Ключові показники

  1. Позиція: Поточне ранжування цього URL за пошуковою фразою. Позиції 1–10 = перша сторінка, 11–20 = друга сторінка.

  2. URL: Конкретна сторінка, що утримує це ранжування. Натисніть стрілку розгортання для перегляду всіх її ключових слів.

  3. Ключові слова: Загальна кількість запитів, за якими ця сторінка з'являється в Топ-100.

  4. Орієнтовний трафік: Прогнозована кількість щомісячних органічних відвідувань.

  5. Репости у Facebook: Сторінки з великою кількістю ділень часто мають сильний профіль зворотних посилань.

Розгорнутий вигляд URL у Топ за фразою — список всіх ключових слів сторінки

Порада: Знайдіть слабкі позиції, які можна витіснити

Не всі позиції у Топ-10 однаково захищені. Деякі утримуються тонким або застарілим контентом.

  1. Запустіть Топ за фразою для вашого цільового запиту.

  2. Шукайте сторінки в позиціях 4–10 з малою кількістю ключових слів (менше 100) або низьким трафіком відносно своєї позиції.

  3. Розгорніть ці URL, щоб побачити, наскільки поверхневим є охоплення ключових слів.

  4. Мета: Ці сторінки — ваші першочергові цілі для витіснення. Комплексний контент зазвичай перемагає тонкі сторінки протягом 3–6 місяців.

⚠️ Важливо: Топ за фразою показує дані з останнього обходу пошукової видачі Serpstat. Позиції постійно змінюються — сприймайте це як орієнтовний знімок. Для моніторингу позицій у реальному часі використовуйте Моніторинг позицій.


❓ Часті запитання

Q: Чому я бачу сторінки, що не стосуються моєї фрази?
A: Алгоритм Google враховує тематичну авторитетність, а не лише збіг ключових слів. Широко авторитетний домен може ранжуватися навіть без конкретного таргетингу.

Q: Чи можна побачити Топ за фразою для конкретного регіону?
A: Так — виберіть цільову регіональну базу даних перед пошуком.

Q: Чим це відрізняється від звіту Конкуренти в Аналізі сайту?
A: Топ за фразою показує сторінки для одного ключового слова (знімок видачі). Конкуренти агрегують на рівні домену по всіх пов'язаних варіаціях.


Наступні кроки

Ви отримали відповідь на своє запитання?